PROGRAMMA


*** Download hier het programma !! ***

 

WAAR ? In de wijk Sint Kathelijnewijk, Brussel

Steenkoolkaar: Centrale plaats

La Tentation: Lakensestraat  28, 1000 Brussel (latentation.be)

De Markten: Oude Graanmarkt  5, 1000 Brussel (demarkten.be)

Salle de la Jeunesse: Sint Kathelijneplein

 


 

Vrijdag 11 September

Pre-party Alternatiba – La Tentation

– Met Collectief El Pulpo waaronder Chico Y Mendez / Who’s the Man ? / Muzika Agrasija…  and others ! —

 

 

Zaterdag 12 September

17u:      OPENING (Steenkoolkaai)

17u30:  BAL FOLK (Steenkoolkaai)

18u:      FILM “Une douce révolte” (La Tentation) + debat met 1000 Bruxelles  en Transition

20u:      QUEIMADA (bal folk marché, van steenkolkaai tot La Tentation)

20u30:  CONCERTEN (La Tentation)

  • 20u30: Who’s the man – Collectif El Pulpo

  • 21u45: Tommygreen & The Blues Machine – Collectif El Pulpo

  • 23u30: DJ Brusselo

  • 1u: DJ Sebcat – Collectif El Pulp

 

Zondag 13 September

10u : Opening van het Dorp

8 thematische ruimtes + Kinderactiviteiten :

Energie Ecowoning Klimaat Financiën & Economie MobiliteitDemocratie Landbouw en voedingAndere goederen en diesten

MET MEERDERE ANIMATIONS EN LUDIEKE ACTIVITEITEN

 

PLENAIRE CONFERENTIES

11u:        HET IS HOOG TIJD  ! (De Markten)

met Hervé Le Treut (IPCC), Raphaël Stevens (onderzoeker), Brigitte Gloire (Oxfam Solidarité), Patrick Brocorens (ASPO), Juliette Boulet (Moderator – Greenpeace)

13u30:   KLIMAATSVERANDERING : WELKE IMPACT OP ONZE GEZONDHEID ?
(De Markten)

met Olivier De Schutter (UCL), Valérie Xhonneux (IEW), Magda Aelvoet (FRDO), Sophie Perroud (Moderator)

15u30:   EEN SOCIALE EN KLIMAATRECHTVAARDIGHEID LEGT ZICH OP
(De Markten)

met Arnaud Zaccharie (CNCD 11.11.11), Christina Hosszu (BRISE ACV-Brussel), Christine Mahy (Réseau wallon de la pauvreté), Nicolas Sersiron (CADTM), Sébastien Kennes (Moderator – RDC)

Tolken zijn voorzien voor deze debatten.

ANDERE CONFERENTIES

11u30 Mapuche en klimaatverandering (De Markten) door Luisa Meneses

13u : Vrijhandel en milieu (De Markten) door Bruno Poncelet.

14u : Piekolie en uitputting van de bronnen (Micromarché) door Patrick Brocoren

15u : Levenscyclus van een GSM en geprogrammeerde veroudering (Micromarché)

16u : Velofabrik (De Markten) door Jean-Philippe

16u : Financiën en Klimaat (Micromarché) door Aline Fares

17u :Workshop Taxisotp/Autopia (De Markten)

17uKost wat kost – APERE (Micromarché) met Denis Richir (te bevestigen)

Films

11u: “PRESENT SIMPLE” (Salle de la Jeunesse) met Les Amis de la Terre + Discussie met Marc Van Damme

12u30: “TRANSITION 2.0″ (Salle de la Jeunesse) met Transitienetwerk & Ville de Bruxelles

15u: “AU NOM DE LA TERRE” (Salle de la Jeunesse) met het netwerk Colibris +  Discussie met Alain Lenoir

 

TENTOONSTELLING

“TENSIONS” door het Collectief Krasnyi (Sint Kathelijneplein)

 

Concerten en Shows

11u:   Rosita & Herman op Sunday Familly Brunch met La Tentation (meer informatie hier)

Vanaf 11u (Centrale Podium – Steenkoolkaai) :

  • Menest Red

  • Victor Gauna

  • FRAC – Force Radiophonique pour un Avenir Comestible

18u: Purpleized – Collectif El Pulpo

20u: HK & Les Saltimbanks

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *